Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App

Ua Ua Ru Замовити дзвінок
м. Чернівці, просп. Незалежності 106, офіс 102
м. Харків, просп. Ювілейний 1А, офіс 1
Правила работы в период войны

Термотрансферний принтер етикеток: технологія друку

Опубліковано: 25.10.2017

Сьогодні дуже складно уявити якусь продукцію без маркування, а для цього потрібні спеціальні апарати. Технологія термотрансферного друку існує вже понад 20 років. Саме всесвітньо відома японська фірма SATO винайшла її для друку ієрогліфів на виробництві. Термотрансферний принтер етикеток працює із застосуванням риббона (фарбуючої стрічки).

У вісімдесятих роках ХХ століття це нововведення стало дуже популярним. Завдяки системі штрих кодів стало можливим автоматичне розпізнавання даних. Штрих код – найкращий винахід для автоматизації торгівлі та інших галузей. Коли необхідно друкувати велику кількість етикеток, віддають перевагу принтерам із термотрансферним друком.

Як друкує термотрансферний принтер етикеток?

Технологія термотрансферного друку полягає в тому, що термоголовка нагрівається, окремі її точки стикаються з стрічкою, що фарбує, і фарба переноситься на етикетку. Термотрансферні пристрої виробляють зносостійкі та довговічні наклейки.

Риббони відрізняються один від одного хімічним складом. Існує 3 види барвників:

  1. Wax – риббон, основу якого віск.

  2. Resin – барвна стрічка на основі смоли.

  3. Wax-Resin - риббон, до складу якого входить і віск, і смола.

Великою популярністю для створення етикеток на текстильних матеріалах користуються риббони на основі смоли. Сьогодні завдяки різноманітності фарбуючих стрічок можна друкувати на різних матеріалах: звичайний папір, глянець, напівглянець, поліпропілен, поліетилен, синтетика, текстильні стрічки.

До етикеток, які у різних сферах діяльності, є певні вимоги. Комусь потрібна висока стійкість до стирання зображення на наклейці, комусь важливо, щоб етикетка була збереженою навіть за зміни температури. А є товар, для маркування якого достатньо етикетки, створеної на термопринтері для автоматизації маркування.

Важливо також знати, що риббони можуть відрізнятись один від одного навіть одного виду. Для різних типів термоголовок підходять певні барвники. Для друку на термотрансферних принтерах етикеток можна підібрати 2 типи друкувальних головок: Flat Head («плоска голова») та Near Edge («по краю»). Все залежить від того, які виробничі завдання вам потрібно вирішити.

Коли відзначається поганий друк термотрансферного принтера, то причина друкувальної голівки. Вона може бути брудною або подряпаною. На ній накопичується пил, бруд, залишки від стрічки. Хоча багато хто намовляє на риббон. Щоб не виникало таких ситуацій, необхідно періодично виконувати чищення термоголовки. Це стосується не лише термотрансферного пристрою, а й термопринтера.

Як тільки проводиться заміна риббона, потрібно обов'язково чистити голівку за допомогою спеціального олівця. Іноді він іде у комплекті.

Технології не стоять дома. Професіонали розробляють нові моделі принтерів етикеток, намагаються вдосконалити їх, виділити якось зовні. Існує багато різних моделей принтерів штрих-коду різних виробників. Термотрансферний принтер етикеток дуже вигідне вкладення грошей. Як витратні матеріали знадобиться лише термотрансферна стрічка. Такий принтер до комп'ютера легко, відрізняється високою продуктивністю. Коли буде потрібно термодрук, можна використовувати термотрансферний принтер, просто потрібно витягнути риббон.

Придбати термотрансферний друкарський наклейки пристрій, а також необхідні витратні матеріали можна на нашому сайті.


2017-10-25

Закрыть

Ваша заявка принята

Ваш заказ принят. Менеджер свяжется с вами для уточнения деталей