Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App

Ua Ua Ru
м. Чернівці, просп. Незалежності 106, офіс 102
м. Харків, просп. Ювілейний 1А, офіс 1
Правила работы в период войны

Зчитування штрих-кодів ТСД та обробка даних у базі 1С

Опубліковано: 01.12.2017

Робочий функціонал обладнання для автоматизації обліку товарів на складах, базах, магазинах та супермаркетах у вигляді пристрою для обліку - терміналу збору даних на Android дає можливість користувачам проводити робочий процес безпосередньо в базі програми 1С при використанні штрихкодової інформації.

Збір замовлення терміналом збору даних на Android та 1С

Така обробка розроблена для роботи безпосередньо у програмі 1С Управління виробничим та торговим підприємством у режимі «реального часу».

Виділяють кілька видів функціонування обробки:

  1. Режим інвентаризації (контроль товарів, що відвантажуються). Використання такого режиму передбачає, що створений менеджером з продажу документ буде заповнений потрібними даними, після чого комірник складу вибиратиме готовий документ. Виконуватися вибір цього документа зможе використовуючи сканування штрих-коду в друкованому вигляді (формі). Далі частина документа Таблиця відбувається завантаження номенклатурної інформації з товару, який необхідно відвантажити клієнту. Виконуючи сканування штрих-кодових зображень, комірник чи відповідальний процедуру оператор впливає заповнення двох колонок – у документі і вже відскановані товари. Після завершення перевірки вмісту документа за позиціями обробкою буде видано команду про правильне закінчення перевірки та дозвіл до початку наступного сканування.
  2. Добірка необхідних товарних одиниць документ. У цьому виді режиму роботи частина документа Таблиця не заповнена, її наповнення відбувається після сканування оператором штрих-кодів товару. На практиці такий метод роботи перевірявся користувачами у конфігурації програми 1С УПП 1.3 та терміналом збирання даних на Android.
  3. За допомогою ТСД виконувалося підключення до сервера зі встановленим драйвером Атол, передача даних з ТСД відбувалася за рахунок режиму data wedge, а в програму 1С апарат підключався також, як сканер штрих-коду через канал зв'язку розрив клавіатури RS232.

Після застосування описаного вище методу роботи з терміналом збору даних на Android для автоматизації відвантаження замовлень можна виділити такі позитивні моменти:

  • Скорочення кількості повернень від незадоволених пересортом клієнтів (менше рекламацій);
  • Можна розподілити робочий час, оскільки з'являється інформація про витрачений час за фактом на збирання замовлення за таким принципом;
  • Можна перевіряти набарний документ протягом роботи з ним на декількох етапах, що скорочує можливість помилок операторів і комірників у рази;
  • У процесі виконання роботи співробітник ні перебувати у одному місці поруч із ПК, і може легко переміщатися складом у пошуках потрібного товару з допомогою бездротового каналу зв'язку Wi-Fi;
  • Функції комірника в базі обмежені для захисту інформації від неправильного використання.

Рішення купити термінал збору даних на Android неодмінно приносить свої позитивні плоди під час роботи при збиранні замовлень, проведенні інвентаризацій, обліку відвантажених товарних одиниць у вигляді якісної, швидкої, зручної та зрозумілої роботи.


2017-12-01

Закрыть

Ваша заявка принята

Ваш заказ принят. Менеджер свяжется с вами для уточнения деталей