Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App

Ua Ua Ru
м. Чернівці, просп. Незалежності 106, офіс 102
м. Харків, просп. Ювілейний 1А, офіс 1
Правила работы в период войны

Принтер етикеток з риббоном - як не помилитися з вибором

Опубліковано: 03.10.2017

Будь-хто, хто зараз читає цю статтю, щодня стикається з надрукованими на товарах наклейками. Цей процес став настільки звичним, що ми виконуємо його на автоматі. Як раніше функціонували магазини без друкованих етикеток?

На сьогоднішній день хвилює лише одне питання: на користь якого обладнання зробити вибір принтера етикеток – принтера з риббоном чи без. Адже їх є дуже багато: різних виробників, моделей тощо. На що ж потрібно звертати увагу, щоб не даремно витратити гроші?

Критерії успішного вибору термотрансферного принтера

Етикетки зі штрих-кодами використовують у різних сферах: оптовій та роздрібній торгівлі, логістиці, транспортних перевезень, складській діяльності тощо. У зв'язку з цим існує величезна різноманітність принтерів етикеток, адже без маркування автоматизації торгівлі не обійтися.

Отже, для початку необхідно визначитися, для якої мети придбавається пристрій, що друкує наклейки. Тепер розберемося з типами принтерів з техніки друку. Разом з цим ми повинні продумати, що в майбутньому може вплинути на збереження етикетки, як довго зберігатиметься і в яких умовах.

Якщо етикетки будуть наклеєні на товар із коротким терміном зберігання, без температурних перепадів, без механічних впливів, тоді рекомендуємо звернути увагу на термоприрнтер штрих-коду.

Якщо наклейки призначені для продукції з тривалим терміном зберігання, в нестандартних умовах, то краще вибрати принтер з риббоном - термотрансферний принтер етикеток. Такий термотрансферний пристрій може друкувати етикетки: глянцеві, напівглянцеві, поліетиленові, поліпропіленові і т.д. І це ще не все. Термотрансферний принтер можна використовувати як термопринтер. Для цього потрібно просто прибрати рибон (фарбу стрічку).

Також потрібно продумати максимальний обсяг наклейок, що роздруковуються за добу, щоб розрахувати граничне навантаження на складові друкуючого апарату. До цього потрібно серйозно поставитися, адже термоголовка теж витратний матеріал. Її постійна дія з фарбувальною стрічкою або етикеткою згодом закінчується зносом головки принтера. Виробники завжди вказують норми друку, потрібно їх дотримуватись, тоді термоголовка прослужить відведений їй час. Найчастіше, якщо у принтера призначене велике навантаження, то швидкість друку у нього висока. Але це правило не завжди працює. Буває й таке, що потрібно надрукувати потрібний обсяг етикеток за певний час.

У світі термо- і термотрансферних принтерах етикеток йде поділ на класи: початковий, середній, промислові. Ще існують мобільні принтери. Правильно визначивши клас друкувального апарата, встановлюйте max ширину наклейки та розміри ролика етикеток. Знаючи вищезгадані дані, у вас не буде проблем із придбанням витратного матеріалу для принтера з риббоном .


2017-10-03

Закрыть

Ваша заявка принята

Ваш заказ принят. Менеджер свяжется с вами для уточнения деталей