- Головна
- Новини
- Область використання принтера етикеток TSC TTP-384МТ Область використання принтера етикеток TSC TTP-384МТ
Корисні матеріали
Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App
Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App
Такі принтери продаються вкрай рідко і використовуються лише для специфічних завдань. Наша організація впровадила TSC TTP-384 МТ для автоматизації складу великої продукції і ми вирішили поділитися з вами досвідом налаштування та використання цього пристрою. У нашому випадку замовнику був необхідний друк етикеток формату А4 зі штрих кодами, але при цьому самі етикетки мали бути намотані в рулон. Тобто необхідна ширина друку понад 200 мм, при цьому змінна інформація друкувалася на термотрасферному принтері TSC TTP-384МТ у вікна, що відведені для неї, заздалегідь надруковані на рулонах етикетки.
Як бачимо на рис. 1 на етикетках є дуже широкий штрих-код, він призначений для зчитування з великої відстані, так як висота маркованої продукції перевищує 3 метри.
(РИС.1)
При продажі принтера були побоювання, що замінятиметься риббон, але, отримавши принтер і правильно його відкалібрувавши і налаштувавши ми домоглися якісного друку без застрягання риббона. Дуже часто в промислових принтерах особливо на великих швидкостях друку замінюється риббон і деякі шматки інформації залишаються не продрукованими, зазвичай це відбувається через нерівномірну установку валів протяжного механізму риббону. Але іноді буває, що вали рівні, але етикетка запечатується по одному краю, при цьому змінюється натяг фарбуючої стрічки і теж йдуть заломи. Ось так виглядають етикетки надруковані із застряганням риббона.
(РІС.2)
Тому тут теж були такі побоювання, але як бачимо у нас по ширині розташовані 2 штрих коди та інформація РАВНОМІРНО розподілена, вали виконані дуже якісно і встановлені ідеально в горизонтальній площині, тому у нас все вийшло дуже добре.
1) На задній панелі є 4 інтерфейси підключення: RS-232, ETHERNET, LPT і USB. Плюс слот для флешки та microSD. Використовуючи зовнішню пам'ять, ви можете використовувати принтер без комп'ютера, тобто завантажити в пам'ять макети етикеток і друк безпосередньо з неї.
(РИС.3)
2) Кольоровий сенсорний дисплей зараз вже часто використовується в промислових принтерах TSC , при цьому є дуже доступний російськомовний інтерфейс, з якого можна відкалібрувати принтер, виправити помилки, змінити будь-які налаштування, а також надрукувати етикетку з пам'яті без участі ПК.
(РІС.4)
3) Блок принтера TSC TTP-384 МТ з друкуючою головкою дуже широкий і має 4 притискні елементи. Якщо раптом десь не продрукується інформація, то можна все підкоригувати цими притисками. На вузьких принтерах зазвичай 2 блоки.
(РИС.5)
4) Центральне завантаження витратних матеріалів. Це дуже добре, тому що такі принтери працюють більше ніж принтера з бічним завантаженням, так як вал виробляється пропорційно з обох боків і якщо принтер починає тьмяно друк, то цей вирішується одночасним притисканням термоголовки притискними елементами. Також ці пази виконані з металу і дуже жорстко фіксуються.
(РИС.6)
5) Вал для встановлення етикетки виконаний із міцного пластику та має діаметр 76 мм. На ньому знаходиться 2 обмежувачі етикетки, які допомагають розташувати етикетку посередині валу. Найчастіше в промислових принтерах TSC цей вал із заліза і квадратний, тому принтер працюють дуже шумно. А тут все гладко. Але тут є і мінус полягає в тому, що етикетку доведеться замовляти завжди на 76-й, або вішати ззаду на розмотувач.
(РІС.7)
Ціна на такого роду пристрою складає приблизно 3500 доларів США і купити принтер етикеток TSC TTP-384МТ можна на нашому сайті, клацнувши за цим посиланням. Також можна переглянути повний відеоогляд принтера етикеток TSC TTP-384МТ:
Ваша заявка принята
Ваш заказ принят. Менеджер свяжется с вами для уточнения деталей
Поділитись новиною у соцмережах
Коментарі користувачів до статті "Область використання принтера етикеток TSC TTP-384МТ"