- Головна
- Обладнання для друку та маркування
- Принтери етикеток Принтери етикеток
Відкрити фільтр Приховати фільтр
Термотрансферні принтери етикеток
Термотрансферний принтер етикеток є спеціальним обладнанням, що виконує якісне нанесення змінної інформації на множинні носії - від етикеток аж до гумових матеріалів, за рахунок термотрансферного способу друку. На нашому каналі Ютуб представлений відеоогляд легкої роботи термотрансферного принтер... Детальніше
Термотрансферний принтер етикеток є спеціальним обладнанням, що виконує якісне нанесення змінної інформації на множинні носії - від етикеток аж до гумових матеріалів, за рахунок термотрансферного способу друку.
На нашому каналі Ютуб представлений відеоогляд легкої роботи термотрансферного принтера етикеток Zebra ZD 420 https://www.youtube.com/watch?v=SYGTmvf-WDA .
Метод друку термотрансферними принтерами етикеток
На відміну від способу друку термопринтерами, в яких зображення на етикетці утворюється за рахунок термічного нагрівання верхнього шару наклейки, термотрансферний метод базується на перенесенні елемента барвника з риббона (спеціальна барвна стрічка) на матеріал для друку, також шляхом нагрівання її термоголовкою апарату.
Завдяки такому витратному матеріалу, як фарбувальна стрічка, принтери для термотрансферного друку здатні виконувати нанесення інформації на різні матеріали, а не тільки на паперові етикетки, як при друкуванні на термопринтерах. Відштовхуючись від вибору риббона, термотрансферні принтери можуть друкувати на: паперових стікерах; плівкових матеріалах; пластикових карток; текстильних матеріалів.
Класифікуються термотрансферні стрічки, залежно від використовуваної сировини та її співвідношення (синтетичний віск, смола) і діляться на: WAX, RESIN, WAX/RESIN, гарячого тиснення, для пластикових карт.
Переваги термотрансферного принтера етикеток
Купивши термотрансферний принтер, користувач набуває безліч вигідних та зручних для роботи функціональних можливостей апарату, серед яких потрібно назвати:
1. Високу продуктивність друку матеріалів на хороших швидкостях.
2. Можливість використання кольорового друку залежно від вибору забарвлення фарбуючої стрічки.
3. Використання даної стрічки також оберігає від зносу термоголовку апарату.
4. Зображення, надруковане термотрансферним методом, має стійкість до: вологи, низьких температур, впливу УФ, впливу хімречовин, а також тривалого збереження зображення.
Вибираючи принтери з термотрансферним способом друку, варто звернути увагу на наступні моменти:
1. Довжина намотування риббони. Чим довше, тим рідше Вам доведеться заглядати всередину для її заміни - це актуально, коли робочий процес дуже щільно розписаний за часом. При цьому довша барвна стрічка завжди вигідніша в ціні, ніж більш коротка намотування. Наша рекомендація - вибирати принтери з намотуванням риббона не менше 300 метрів.
2. Роздільна здатність друку. Наприклад, якщо у Вас дрібна етикетка і на неї потрібно вмістити безліч інформації та логотипів, то краще підбирати термотрансферні принтери етикеток з вищою роздільною здатністю друку - це можуть бути 300DPI принтери та більш "круті" 600DPI принтери. Найчастіше дрібні та якісні стікери застосовують у виробництві косметики і будь-яких дрібних деталей, що вимагають маркування наклейками, що самоклеяться.
3. Сенсор кінця та краю етикетка. Деякі моделі термотрансферних принтерів не реагують на чорні мітки – це актуально під час друку прозорих стікерів із поліпропілену. Якщо у Вас є потреба їх друку, тоді обов'язково уточнюйте цей момент перед покупкою апарата.
У сегменті принтерів початкового класу кожен виробник має флагманські моделі термотрансферних принтерів. Наприклад у TSC - це TSC TTP-247 і "слабша" модель подібних апаратів TSC TTP-244 PRO , у Godex це такі, як: GODEX G-500 і більш "слабка" термотрансферна модель GODEX EZ120 . У ZEBRA - це Zebra GK-420T та Zebra TLP-2824 . У промислових принтерах у цих виробників високо цінуються інші моделі, опис яких Ви зможете знайти в розділі промислових принтерів .
Основним сегментом використання термотрансферних принтерів друку етикеток виступає їхня робота в тих сферах, у яких умови та термін зберігання несприятливі для етикеток, надрукованих термопринтерами, наприклад, їх використовують для друку продуктових етикеток, що піддаються заморожуванню-розморожуванню, у швейному виробництві для друку зображень на текстильних стрічках для друку змінної інформації на пластикових картах розважальних центрів і т.д.