Для здійснення ефективного управління товарообігом існує
мобільний термінал , який дозволяє збирати дані за допомогою зчитування необхідної інформації зі штрих-кодів та введення її вручну з клавіатури або за допомогою сенсорного дисплея. Торгові точки, склади та інші організації, які ведуть облік товарообігу та чия функціональність пов'язана з проведенням різних торгових операцій, завдяки цьому унікальному виробу суттєво підвищують швидкість роботи.
Термінал збору даних – це компактний електронний пристрій, який використовують у великих магазинах, торгових базах, лікарнях, на складах та різних сферах, де з віддаленою базою даних потрібен бездротовий зв'язок. Зовні ці прилади схожі на КПК або смартфони: невеликого розміру, з дисплеєм та зручною клавіатурою.
Ми можемо запропонувати вашій увазі портативні термінали Symbol(Motorola), Casio, Opticon та інші, які мають сканер та здатні зчитувати штрих-коди з упаковок та товарних чеків, які допомагають суттєво спростити та прискорити торгівлю.
Відповідно до загальноприйнятої класифікації зустрічаються два типи ТСД. До перших відносяться пристрої, що збирають інформацію, до других - радіотермінали. У першому випадку, у зв'язку з тим, що обсяги пам'яті ТСД обмежені, це створює деякі незручності, тому що через якийсь час його потрібно підключати до основної бази даних для зчитування та збереження інформації.
Пропоновані нами ТСД мають надійні міцні корпуси, тому їх використання можна практично в будь-яких умовах. Приладам Cipherlab, Intermec, Argox та Bitatek не страшні пил та волога, вони не зможуть вплинути на роботу надійно захищеної електроніки. Придбати термінал збору даних у Харкові Ви зможете, зв'язавшись із нашими спеціалістами. Наші мобільні термінали можна успішно використовувати як у закритих приміщеннях, так і на відкритих розвантажувальних майданчиках.
Дане обладнання є відмінним допоміжним засобом для людей, сфера діяльності яких – торгівля. ТСД можна назвати комп'ютером, який має обмежені функції. Продавець, оператор складу або комплектувальник у будь-який момент може отримати доступ до основної бази, де є вся необхідна інформація про товар, з яким доводиться працювати.
Термінал збору даних незамінний під час проведення інвентаризації, підборі товару на формування замовлення, комплектації накладних. Адже, погодьтеся, дуже зручно, коли покупець лише вказує на товар, що його зацікавив, називає кількість, яку він має намір придбати, а продавець за допомогою ТСД за лічені секунди може відповісти, чи є така кількість на складі і скільки обійдеться вся покупка.
При використанні ТСД у зв'язці з мобільним принтером друку етикеток дуже зручно проводити переоцінку товару на складі та на полицях величезного супермаркету. Достатньо відсканувати штрих-код із потрібного товару та мобільний термінал сам визначить чи потрібно переоцінити його та відправить на друк етикетку з новою ціною. У години пікового навантаження в супермаркеті ці два пристрої допоможуть впоратися з чергами на касах. Це так званий "вбивця черг". Принцип роботи наступний: співробітник супермаркету сканує всі штрих-коди на товарах у кошику покупця, після чого термінал збору даних генерує двомірний код та
мобільний принтер етикеток друкує
етикетку з цим кодом. Потім товари упаковують у пакет та наклеюють на нього цю етикетку. Тепер касиру достатньо відсканувати лише один штрих-код, у якому закодовано інформацію про купівлю клієнта.
Поділитись новиною у соцмережах
Коментарі користувачів до статті "Термінали збору даних у сучасній торгівлі"