- Головна
- Новини
- Як ввести РРО в експлуатацію? Як ввести РРО в експлуатацію?
Корисні матеріали
Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App
Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App
Перед початком процедури реєстрації РРО, підприємець обов'язково має подати до податкової форми 20-ОПП. Це повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, через які провадиться діяльність.
При першій подачі форми 20-ОПП підприємець повинен повідомити всі об'єкти оподаткування, а при подальшій подачі - повідомити тільки про появу нового об'єкта або вказати про зміни, що стосуються існуючого. Також форму 20-ОПП слід заповнювати при зміні інформації про об'єкт оподаткування, наприклад, його найменування, місцезнаходження чи стан.
Після купівлі РРО необхідно підписання договору поставки з компанією-продавцем та отримання чека або видаткової накладної на куплене обладнання. Наявність платіжного документа засвідчує факт володіння РРО.
Потім необхідно розпочати процедуру реєстрації.
РРО бувають двох типів: касові апарати та фіскальні реєстратори . Про відмінності між цими пристроями читайте у нашому окремому матеріалі.
Протягом періоду дії форми 20-ОПП слід звернутися до Центру сервісного обслуговування (далі – ЦСО) та укласти договір на сервісне обслуговування та ремонт РРО. Наша компанія є ЦСО, що дуже зручно для клієнтів: ми не тільки підберемо та продамо пристрій, але забезпечимо сервісне обслуговування фіскальної техніки. За цим етапом слідує реєстрація у податковій, з яким також можуть допомогти фахівці ВМС-Технолоджі.
Після того як зроблено те, що вище, ви подаєте форму 1-РО. Підприємцю слід подати заяву про реєстрацію контрольно-касової техніки, складену за формою 1-РРО. Його можна заповнити онлайн, в електронному кабінеті або скласти у паперовому вигляді.
Якщо документи гаразд, то протягом 2 днів податкова зареєструє фіскальний номер для вашого пристрою та видасть довідку № 2-РРО, яка називається “Довідка про резервування фіскального номера в ЦЗЗ”. Документ можна отримати в електронному чи паперовому вигляді. Також копію довідки буде направлено до Центру сервісного обслуговування, тобто нам. Термін дії довідки – 3 дні.
У протягом 3 днів після отримання нами довідки № 2-РРО, реєстратора розрахункових операцій буде поставлено на облік, а значить:
-Ми зареєструємо для нього фіскальний номер;
-Внесемо номер РРО у фіскальну пам'ять;
-Опломбуємо пристрій.
Після виконання всіх дій ми відправимо до ДФС довідку про опломбування РРО та акт введення в експлуатацію. Після отримання документів співробітники податкової проведуть реєстрацію РРО та нададуть підприємцю свідоцтво про реєстрацію РРО форми № 3-РРО. З цього моменту підприємець може скористатися фіскальним пристроєм.
Якщо основний касовий апарат раптово вийде з ладу або в магазині відключать світло, підприємець не зможе здійснювати розрахунки. Щоби такі ситуації не завдали шкоди бізнесу, реєструють резервний РРО.
Можливо, незабаром процес фіскалізації буде спрощено. Мінфін України затвердив перелік із 8 спеціальних програм та запустив їх тестування. Докладніше про нововведення у фіскальній галузі та електронних РРО можна прочитати в іншій нашій статті.
Компанія ВМС-Технолоджі в Харкові здійснює продаж та постановку РРО на облік. Звертайтеся до наших інженерів, і вони проконсультують вас з питань, що стосуються критеріїв вибору, характеристик та використання касових апаратів та фіскальних реєстраторів.
Ваша заявка принята
Ваш заказ принят. Менеджер свяжется с вами для уточнения деталей
Поділитись новиною у соцмережах
Коментарі користувачів до статті "Як ввести РРО в експлуатацію? "