Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App

Ua Ua Ru
м. Чернівці, просп. Незалежності 106, офіс 102
м. Харків, просп. Ювілейний 1А, офіс 1
Правила работы в период войны

Аксесуари сканерів штрих-коду

Опубліковано: 11.07.2017

Апарати, які широко застосовуються в автоматизації торгівлі , сканери штрих-кодів справно служать для полегшення облікового процесу. Так само, як і багато видів обладнання, ці одиниці техніки потребують додаткової комплектації аксесуарами, потрібними і для передачі інформації, і для самого робочого процесу.

Головні види аксесуарів для сканерів штрих-коду


У кожній підприємницькій діяльності процес товарної ідентифікації – невід'ємна частина роботи. Помічниками у цьому складному процесі є сканери для штрих-кодів . Залежно від типу виконання відштовхується їх головна класифікація. Також скануючі пристрої відрізняються можливістю їх пересування, прив'язки до місця з'єднання з ПК. Системне розширення обладнання грає важливу роль у конфігурації сканерів. Здатність декодувати затерті та пошкоджені коди робить їх високо цінується у роботі з великою кількістю продукції.

Найбільш зручним для роботи оператора вважається ручний сканер штрих-коду . Такі апарати досить просто піднести до зображення коду, яке потрібно рахувати. Усі виробники вкладають чимало зусиль, щоб їхній апарат служив довго і якісно. Першою одиницею в списку необхідних комплектації багатьох ручних сканерів є підставка. Виходячи з типових особливостей, відрізняється низка її можливих функцій.

Для чого служить підставка:

1. Для зручного використання апарату. При роботі зі сканерами, які мають дротовий тип підключення, цей елемент знадобиться після завершення процесу сканування.

2. Також цей вид сканерів може функціонувати у вигляді стаціонарного пристрою з використанням підставки.

3. Ряд моделей зчитувальних пристроїв має в своєму розпорядженні автосенсорні типи підставок, що дозволяють проводити сканування без допомоги рук. Якщо йдеться про бездротові пристрої, підставка для них може бути транспондером. Так, завдяки йому можна проводити обмін даних з комп'ютером, у тому числі, постачати сканер живленням від мережі.

Існує великий ряд для вибору сканера штрих-кодів з різними видами з'єднання з комп'ютером, наприклад: розрив клавіатури, Соm-порт, USB.

Нещодавно у продажу були апарати з впаяним кабелем на заводі. Його наявність не дозволяло змінити інтерфейс. Пізніше виробники вирішили цю проблему та випустили у продаж сканери, що мають змінні кабелі інтерфейсу. Такі вдосконалені моделі називають "мультіїнтерфейсні". Можливість їхнього підключення включає інтерфейс USB, віртуальний Соm-порт.

Додаткові аксесуари сканерів штрих-коду


Серед необхідних комплектуючих для пристроїв для зчитування, можна виділити: чохол, запасний акумулятор, зарядку.

  1. BT-транспондер. Бездротові види сканерів виконують передачу даних каналом блютуза. Найбільш удосконалені їх підтримують автономний спосіб роботи. Це передбачає збір штрих-кодів для збереження внутрішньої пам'яті без прив'язки до бази. У цьому вони схожі з ТСД. У них вбудована буферна пам'ять.
  2. Чохол. З метою захисту сканерів існує модельний ряд чохлів, спеціально створений для збереження апаратів, а також їх комфортного транспортування.
  3. Зарядний пристрій АКБ. Обов'язковими елементами сканерів без дротяної прив'язки є зарядний пристрій. На відміну від своїх провідних побратимів, вони потребують її систематичного заряду. Деякі моделі мобільних зчитувальних пристроїв все ж таки можуть отримувати живлення від під'єднаного комп'ютера інтерфейсним кабелем.

2017-07-11

Закрыть

Ваша заявка принята

Ваш заказ принят. Менеджер свяжется с вами для уточнения деталей