Акумулятор PowMr 12V 200Ah POW-200AH-12.8V (LiFePo4, BMS)
Код: WMS-0012583
Рейтинг:
8
Тимчасово недоступний
Доступні цінові опції
Вибрано: Через 3 дні
Приблизно 440.81 usd;
Ціну з ПДВ уточнювати
Мінімально до покупки: 1шт
БАЖАНО ОЗНАЙОМИТИСЬ! БАЖАНО ОЗНАЙОМИТИСЬ!
Показати Приховати
Характеристики
  • Виробник:
    PowMr
  • Робоча напруга акумулятора (V):
    12V
  • Місткість акумулятора (Ah):
    200Ah
  • Тип акумулятора:
    LifePo4
Акумулятор PowMr 12V 200Ah POW-200AH-12.8V (LiFePo4, BMS) забезпечує виняткову продуктивність, ємність і надійність. забезпечити більше 6000 циклів, більш стабільну роботу і здатна видавати практично повну потужність до розряду без шкоди для пристрою.
доступні на нашому сайті:
- Акумулятор PowMr 12V 200Ah POW-200AH-12.8V (LiFePo4, BMS) - базова модель без комплекту кабелів арт.12583 (Ви знаходитесь на сторінці цієї моделі)
- Акумулятор PowMr 12V 200Ah POW-200AH-12.8V (LiFePo4, BMS) + КАБЕЛІ до ІНВЕРТОРУ (80см) - модель   з кабелями до інвертора в комплекті арт. 12827.
Таблиця з технічними характеристиками
Тип: LiFePO4
Паралельна конфігурація підключення:
4 шт
Послідовна конфігурація підключення:
до 4шт у серії
Номінальна ємність: 200 Аh
Номінальна напруга: 12.8 V
Номінальна енергія: 2560Wh
Кількість циклів роботи: > 6000
Діапазон робочої напруги: 10.8 - 14.4 V
Рекомендована напруга заряду: 14.0 V
Мах напруга заряду: 14.6 V
Рекомендована сила струму: 100 А
Мах сила струму зарядки: 200 А
Макс. 200 А
Напруга розряду, що рекомендується:
11.2 V
Мінімальна напруга розряду:
10.8 V
Мах. Безперервний струм розряду: 200 A
Піковий струм розряду:
300A х 3сек
Температура заряджання: від 0 до 55 ℃
Температура розрядки: від -20 до 55 ℃
Температура зберігання: від -20 до 45 ℃
Матеріал корпусу: АБС
Маса: 19 кг
Габарити: 485 х 170 х 240 мм