Лічильник банкнот DORS CT1040
Характеристики
-
Тип лічильника банкнот:
Середній клас
- Виробник:
-
Швидкість рахунку банкнот:
1000
-
Ємність кишені, що подає:
300
-
Ємність приймальної кишені:
200
-
Функції лічильників:
підсумовування за номіналом
-
Види детекції лічильника:
за оптичною щільністю, за розміром банкноти, здвоєність, цілісність
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС DORS CT1040
Лічильник банкнот DORS CT1040 – модель, призначена для перерахунку купюр різних валют. Рекомендується до роботи з грошима одного номіналу. Підійде для точок продажу, офісів та бухгалтерії. Пристрій робить перерахунок зі швидкістю до 1000 банкнот за хвилину. Лічильник DORS CT1040 обладнаний LCD-екраном з підсвічуванням та довговічною плівковою клавіатурою. Робота механізму буде зупинена при виявленні зліплених, здвоєних або зім'ятих банкнот, а також купюр з великим відсутнім фрагментом.
Лічильник банкнот DORS CT1040 оснащений рідкокристалічним дисплеєм з підсвічуванням. Місткість кишені – 300 банкнот, а приймальної – 200 банкнот. Механізм подачі банкноти – фрикційного типу, роликовий, із верхнім завантаженням. Пристрій може працювати у режимі фасування. Живлення пристрою здійснюється від стандартної електромережі.
Таблиця з технічними характеристиками
Швидкість рахунку, банкнот/хв: | 1000 |
Розміри банкнот, мм: | 50 x 100 мм – 90 x 180 мм |
Функції: | рахунок, підсумовування, фасування |
Старт: | Ручний, автоматичний |
Ємність кишені, що подає, банкнот: | 300 |
Детекція: | за оптичною щільністю; за розміром |
Ємність приймальної кишені, банкнот: | 200 |
Дисплей: | Рідкокристалічний з підсвічуванням |
Інтерфейс підключення зовнішніх пристроїв: | Роз'єм для підключення виносного дисплея |
Додатково: | Входить до комплекту виносний дисплей |
Харчування: | Мережа змінного струму 220 – 230 В, 50 Гц |
Габарити, мм: | 260 х 290 х 160 мм |
Вага, кг: | 5,1 кг |
Виробник: | Dors (Китай) |
Товар успешно добавлен в корзину.
Оставьте свой номер телефона, и в течение 30 минут с Вами свяжется наш менеджер и проконсультирует по ценообразованию на данную модель и примет заказ