- Головна
- Новини
- Термопринтер етикеток та принтер з риббоном – помічники у штрихкодуванні Термопринтер етикеток та принтер з риббоном – помічники у штрихкодуванні
Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App
Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App
Штрихкодування – невід'ємна частина різноманітних сфер бізнесу. Для роботи системи автоматизації обов'язково потрібний принтер етикеток. Звичайні офісні принтери не зможуть замінити спеціальний принтер.
Принтер штрих-коду – високонадійний апарат, призначений для друку на папері, синтетиці, поліпропілені і т.д. Їх можна класифікувати за типом друку, технічними характеристиками, продуктивністю. Можуть бути кольорові та монохромні.
Характеристики:
1. Міцний корпус, призначений захистити апарат від наслідків падіння чи удару.
2. Роздруківка чеків, етикеток, квитанцій.
3. Програмне забезпечення, яке зазвичай входить до комплекту.
4. Наявність інтерфейсів на вибір.
5. Якість товару відповідає його ціні.
Так як наклейки зі штрих-кодом потрібні на різних підприємствах для маркування продукції, то принтери етикеток мають великий попит. Можна, звичайно, замовити друк наклейок у друкарні, але на це потрібен час. Краще придбати спеціальне обладнання.
Вибираючи принтер, слід керуватися такими параметрами:
·
технологія друку (термо- або термотрансферна);
кількість створюваних етикеток протягом дня;
розміри наклейки.
Термодрук вважається найбільш економічним способом друку. Принцип прямого друку здійснює при автоматизації термопринтер етикеток . Для нього використовується спеціальний папір із термохімічним шаром. Коли окремі точки термоголовки нагріваються, на етикетці проявляється зображення. Існує один мінус - малюнок на таких наклейках вигорить протягом 2-3 місяців.
Функцію термотрансферного друку виконує принтер із риббоном . Друкувальна головка нагріває стрічку, що фарбує, таким чином, фарба переноситься на етикетку. Такий вид друку обійдеться дорожче, проте термотрансферна наклейка може залишатися збереженою довгий час. Якщо прибрати риббон, то з термотрансферного друкувального апарата перетвориться на термопринтер.
Від кількості максимального створення етикеток протягом дня залежить клас принтера: початковий, середній, промисловий. Від цього залежить і якість, і швидкість друку наклейок.
Настільні принтери штрих-коду призначені для друку до 2000 етикеток на день. Вирізняються невисокою вартістю, компактністю. Найчастіше такі друкарські апарати використовують на невеликих складах та магазинах.
Принтери з риббоном середнього класу застосовують у малому, а також середньому бізнесі. Промислові принтери етикеток на день можуть виготовляти від 10000 наклейок. Деякі моделі промислового класу функціонують цілодобово.
Існують і мобільні принтери штрих-коду. З їхньою допомогою можна маркувати товар «на ходу». Вони працюють від акумулятора.
Природно, будь-який друкуючий етикетки пристрій повинен з'єднуватися з персональним комп'ютером, щоб отримувати завдання друку. Деякі моделі різних виробників мають кілька інтерфейсів, найпопулярніший USB-порт. У наш час будь-який ПК чи ноутбук має такий роз'єм.
Інтерфейс RS-232 також можна зустріти, тільки для цього потрібне спеціальне програмне забезпечення.
Дуже популярними останнім часом стають інтерфейси Ethernet та Wi-Fi. Бездротове підключення взагалі зручне: ніякі дроти не заважають, принтер можна встановити будь-де.
До будь-якої моделі термопринтера етикеток можна підібрати додаткові аксесуари. Наприклад, ніж – для обробки наклейок без перфорації, відділник – для відриву та очищення етикетки, смотчик, RFID модуль – для запису даних у чіп.
Ваша заявка принята
Ваш заказ принят. Менеджер свяжется с вами для уточнения деталей
Поділитись новиною у соцмережах
Коментарі користувачів до статті "Термопринтер етикеток та принтер з риббоном – помічники у штрихкодуванні"