- Головна
- Новини
- Термоголовки до принтерів етикеток: основний механізм роботи пристрою Термоголовки до принтерів етикеток: основний механізм роботи пристрою
Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App
Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App
У світі не вдасться побачити будь-який товар без маркування. Щоб систематично виконувати друк великої кількості етикеток, потрібно придбати спеціальний апарат. Його підключають до комп'ютера і за допомогою спеціальної програми створюють макет наклейки зі штрих-кодом, текстом, графіком або логотипом. Нинішні моделі принтерів дозволяють друкувати різні види матеріалу без залучення друкарні, що дозволяє економити час і гроші. Все це дозволяє використовувати принтер етикеток у різних сферах діяльності.
Найголовніший механізм роботи друкувального пристрою – термоголовка. Вона може зноситися або сильно забруднитись, тоді доведеться її замінити.
У будь-якому вигляді принтера наклейок є друкуюча головка. Термоголовки до принтерів етикеток включають валики для опори паперу, крокові двигуни, кабелі, корпуси, датчики, притискні важелі, а також термоелементи. Існують моделі з тахогенератором та двигуном постійного струму.
Від того, яку кількість етикеток на день необхідно створити, залежить клас принтера: початковий, середній, промисловий. Чим вищий клас друкувального пристрою, тим потужніший у нього термоголовка. Щоб не помилитися з вибором, потрібно добре подумати, з якою метою потрібен термопринтер. Для невеликих магазинів, банків або офісів підійдуть друкарські етикетки апарати початкового класу, де не потрібні великі тиражі наклейок. Відповідно для промислових підприємств із великими тиражами етикеток знадобляться принтери промислового класу, які можуть працювати безперебійно.
Коли відбувається друк етикетки на термопринтері, термохімічний папір притискається до друкувальної голівки завдяки гумовому валику. Під час роботи термотрансферного апарату між етикеткою та термоголовкою знаходиться риббон (стрічка, що фарбує).
Термодрукуюча головка принтера етикеток буває паралельною та послідовною. У послідовній моделі нагрівальні елементи розташовані вертикально, а термоголовка переміщається горизонтально, створюючи малюнок послідовно. У паралельному вигляді друкуючої голівки термоелементи розташовані горизонтально. Тоді термоголовка не рухається, пересувається лише термохімічний папір. Так і відбувається одночасне нанесення малюнка.
Отже, що вище клас принтера етикеток, то дорожче обійдеться заміна його елементів. Тому варто розглянути потреби вашого підприємства, щоб вибрати найоптимальніший варіант.
Як уже говорилося вище, термоголовка контактує безпосередньо з термохімічним папером або риббоном. Через це через певний час ця деталь може зноситися та забруднитися. Щоб відтягнути цей неприємний момент необхідно регулярно чистити термоголовку. А коли спливає термін використання, її просто потрібно замінити.
Принтери для друку наклейок середнього класу оснащені головками друкують з можливістю друку до 25 км. Це будуть етикетки із чітким малюнком. Відповідно промислові друкувальні пристрої мають термоголовки із ресурсом понад сто кілометрів.
Коли ви придбаєте принтер штрих-коду або окремо термоголовку, звертайте увагу на дозвіл друку. Чим вище роздільна здатність, тим щільніше і контрастніше вийде зображення. Для створення чеків або штрих-кодів вистачить і 203 або 300 dpi.
Термоголовки до принтерів етикеток – основний механізм роботи термо- та термотрансферних пристроїв. Регулярне чищення та своєчасна заміна друкуючої головки сприяє високоякісному друку наклейок.
Ваша заявка принята
Ваш заказ принят. Менеджер свяжется с вами для уточнения деталей
Поділитись новиною у соцмережах
Коментарі користувачів до статті "Термоголовки до принтерів етикеток: основний механізм роботи пристрою"