Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App

Ua Ua Ru Замовити дзвінок
м. Чернівці, просп. Незалежності 106, офіс 102
м. Харків, просп. Ювілейний 1А, офіс 1
Правила работы в период войны

Для чого потрібний термопринтер і вибір відповідного

Опубліковано: 14.10.2017

Ні для кого не секрет, що струменеві та матричні друкарські апарати для отримання етикетки не підійдуть, адже якість друку буде дуже погана, яка не підходить наклейкам. Якщо необхідно зробити лише пару маркувань товару, можна скористатися лазерним принтером, який підтримує штрих коду, а також взяти самоклеючі етикетки на листах А4.

Для великих магазинів та супермаркетів, або інших підприємств, де етикетки потрібно друкувати у великих кількостях та постійно, рекомендуємо вибрати спеціальний принтер етикеток . За допомогою такого пристрою та комп'ютера можна створювати наклейки з текстом, штрих-кодом, графічним малюнком, логотипом. Звичайно, можна і не купувати етикетковий принтер, а скористатися послугами друкарні, але досвід та відгуки доводять, що вигідніше буде стати власником термо- або термотрансферного друкувального пристрою.

Чому віддати перевагу: термотрансферному чи термопринтеру?

Щоб отримати відповідь це питання необхідно врахувати те, яку продукцію наноситися маркування. Ці два види принтерів етикеток відрізняються способом друку. Термопринтер працює за принципом прямого термодруку. Як витратний матеріал використовується термопапір, у складі якого вже є шар з фарбою. Завдяки друкуючій головці такий спеціальний папір нагрівається в потрібних точках, так і виходить зображення на етикетці. Слід зазначити, що:

  1. Наклейки будуть не стійкі до сонячних променів, тепла, а отже, ними краще маркувати продукцію з невеликим терміном зберігання. Приблизно через 6 місяців термоетикетки можуть стати нечіткими, потім текст може зовсім зникнути. У такому разі не вийде рахувати штрих-код.

  2. Для прямого друку як витратний матеріал підійде тільки термопапір.

Термотрансферний принтер етикеток працює за технологією термоперенесення фарби з риббона на основу етикетки. Термотрансферний друк може проводитися на звичайному папері, поліестері, пластиці, синтетиці та ін. Особливістю такого друкуючого пристрою є рибон (фарбувальна стрічка). При нагріванні термоголовки фарба з риббона переноситься на майбутню етикетку. Такий метод друку дозволяє зберігати наклейки довше у відмінному вигляді: зображення не стирається та не вицвітає. Термотрансферною етикеткою можна маркувати продукцію із тривалим терміном придатності.

Термотрансферний друк використовують для створення ярликів, бирок для одягу, наклейок до стелажів тощо. Є ще один цікавий момент: якщо з термотрансферного принтера прибрати риббон і вставити термопапір, то вийде прямий термодрук.

Коли ви визначилися з видом та вибором принтера етикеток , потрібно звернути увагу на марку друкувального пристрою, тобто вибрати виробника та відповідну модель. Адже принтери відрізняються не лише способом друку, а й розміром, зовнішнім виглядом, кольором, швидкістю друку тощо. Також приємним бонусом до покупки стане наявність додаткових аксесуарів: тримач, етикетник, різак, намотчик та ін.


2017-10-14

Закрыть

Ваша заявка принята

Ваш заказ принят. Менеджер свяжется с вами для уточнения деталей