Ви завжди можете звернутись до менеджера в Viber або Whats App

Ua Ua Ru Замовити дзвінок
м. Чернівці, просп. Незалежності 106, офіс 102
м. Харків, просп. Ювілейний 1А, офіс 1
Правила работы в период войны

Термінал збору даних для автоматизації торгівлі на ярмарках та ринках

Опубліковано: 28.04.2021

36378742.jpg

Число торгових центрів у містах України постійно зростає, але попри це ринки та ярмарки не припинили своє існування. На великих ринках здійснюється оптова та роздрібна торгівля одягом, взуттям та іншими непродовольчими товарами. Періодично в Україні проводяться ярмарки, де можна купити саджанці, handmade-вироби та продукцію вітчизняного виробництва.

Популярні ринки та ярмарки України

Найбільшими ринками України визнано:

- Одеський "7 км", на території якого розміщено понад 15 000 торгових об'єктів та складів, включаючи магазини, павільйони та контейнерні майданчики. Напрямок діяльності - оптова та роздрібна торгівля, продаж товарів від турецьких, європейських та українських виробників.

- Харківський ринок "Барабашово" - найбільший речовий ринок Європи, який посідає 14-те місце у світі за своїми розмірами. Торговий майданчик займає територію понад 80 га.

- Чернівецька "Калинка" - ринок, що входить до ТОП-10 найбільших в Україні, його площа становить понад 30 га. Це єдиний великий торговий майданчик, який не є приватною власністю, а належить міській громаді.

– Хмельницький речовий ринок – найбільший у західній Україні, куди організовують шоп-тури.

На Сорочинському ярмарку свої товари представляє кожен район Полтавщини та різні регіони країни. Тут можна придбати одяг, взуття, хутряні вироби, текстиль, прикраси, сільгосптехніку, посуд, будматеріали та інші вироби. Часто на ринках територія торгової точки виступає ще й складом, а продаж товару здійснюється оптом і в роздріб. При великому потоці клієнтів важко вести облік товарів вручну: такий підхід неминуче призведе до помилок і недоліків.

Як термінали збору даних допомагають автоматизувати торгівлю на ринках та ярмарках?

Облік проданих товарів вручну можливий тільки при невеликому потоці клієнтів, однак у холодну пору року він приносить незручності: продавцю доводиться знімати рукавички, щоб зробити запис. Без автоматизації не обійтися, якщо:

- Ви продаєте оптом велику кількість товарів;

- займаєтеся змішаними продажами оптом та в роздріб;

- Реалізуєте різноманітний товар, який розподілено великою площею.

Автоматизувати оптову торгівлю допоможе термінал збору даних – пристрій, який, залежно від виконання, нагадує КПК чи сенсорний смартфон. Такі пристрої мають на борту сканер штрих-кодів і здатні працювати зі спеціалізованим товарообліковим ПЗ.

5fd9cd38e1d0a.jpg

Готуючись до робочого дня на ринку або на ярмарку, продавець може залити інформацію про товари з вечора. А після закриття торгової точки – злити залишки у товарооблікову систему, встановлену на ПК. Функціонал терміналів збирання даних постійно розширюється. На нашому сайті ви знайдете ТСД з чекодруком , які дозволяють вести облік та видавати нефіскальні чеки за допомогою одного пристрою.

А якщо ви хочете бути на крок попереду конкурентів, вибирайте для свого контейнера або магазину термінали збору даних, які підтримують безконтактну оплату пластиковими картками. У покупців не завжди є потрібна сума готівки та прийом електронних платежів допоможе вам уникнути втрати прибутку. Автоматизація продажів за допомогою терміналів збору даних неможлива без маркування кожного товару етикеткою зі штрих-кодом, роздрукованої на спеціальному принтері. Щоб дізнатися, як можна друкувати етикетки самостійно, читайте нашу статтю Термопринтер – легкий та зручний спосіб друку етикеток .


2021-04-28

Закрыть

Ваша заявка принята

Ваш заказ принят. Менеджер свяжется с вами для уточнения деталей